Dövme Sözleri

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.7 MB
  • Version 1.7.2
  • Dil İngilizce
  • Firma AvBTechnologies Apps
Dövme Sözleri uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek anlamlı dövme sözleri modellerimizi inceleyerek, içlerinden hayat felsefenizi en iyi yansıtacak olanı seçerek kendi vücudunuza dövme olarak uygulayabi

Dövme Sözleri uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek anlamlı dövme sözleri modellerimizi inceleyerek, içlerinden hayat felsefenizi en iyi yansıtacak olanı seçerek kendi vücudunuza dövme olarak uygulayabilirsiniz.

Mükemmel bir dövmeye sahip olmak istiyor ve bu dövmenin öyle sözlerden oluşmasını istiyorsunuz ki, duygularınızı en iyi yansıtacak sözlerden oluşmasını istiyorsunuz. Eğer bu konuda kararsız kalıyor ve aradığınız gibi bir söz bulamıyor iseniz hemen bu uygulamayı Android tabanlı olan tüm cihazlarınıza yükleyerek ruhunuzun aynası olacak bir dövme sözü bulabilirsiniz.

Dövme yaptırılacağı zaman çok iyi düşünülmeli. Çünkü bu işin geri dönüşü yoktur. Bir kere yaptırdığınız zaman ömrünüzün sonuna kadar bu dövmeyi vücudunuzda taşırsınız. Dövme Sözleri uygulamasının içeriğinde sizi çok etkileyecek ve karar vermenizi kolaylaştıracak bir çok söz bulunuyor. İçlerinden hayat felsefenizi en iyi yansıtacak olan birini seçerek dövmesini yaptırabilirsiniz. Üstelik bu uygulamayı Android tabanlı olan cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Dövme Sözleri indir